![Αδελφοποίηση με τον Σύλλογος Επαγγελματιών Κορώνης](https://ancient-corinth.gr/wp-content/uploads/2022/10/311322241_5533531160015711_4069923319230947665_n.jpg)
Αδελφοποίηση με τον Σύλλογος Επαγγελματιών Κορώνης
Ο Σύλλογος Επαγγελματιών Αρχαίας Κορίνθου δια μέσω του Προέδρου του κ. Γιώργου Παπαμιχαήλ , χαιρετίζει την αδελφοποίηση που έγινε στα πλαίσια της Γενικής Συνέλευσης της Ομοσπονδίας μας το Σάββατο 22-23.10.2022 στο Ρίο Αχαΐας, των δυο Συλλόγων Αρχαίας Κορίνθου & Κορώνης και εύχεται η των δύο Συλλόγων να έχει δημιουργικά αποτελέσματα στην μεταξύ τους συνεργασία, προς αμοιβαίο όφελος των μελών των δύο Συλλόγων και την ανάπτυξη του Εμπορίου & της Επιχειρηματικότητας στις δύο περιοχές Αρχαία Κόρινθο & Κορώνη Μεσσηνίας. Πραγματοποιήθηκε ανταλλαγή δώρων από την Αρχαιά Κόρινθο μια μικρογραφία του Αρχαίου Ναού του Απόλλωνος, και από τον την Κορώνη μια μικρογραφία μιας ελιάς.
Εκ του Συλλόγου